DINITROL UBS/HR Pištoľ

Profesionálna tlaková pištoľ pre podvozkové a dutinové materiály DINITROL. Balenie obsahuje súpravu profi trysiek pre aplikáciu do dutín.
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia
Kód: 17019
374,40 € 312 € bez DPH
DINITROL UBS/HR Pištoľ

Tlaková UBS pištoľ DINITROL


DINITROL UBS HR je profesinálna pištoľ s pretlakovou nádobou, určená pre pre aplikáciu materiálov DINITROL v 1-litrových kartušiach. S touto pištoľou dokážete profesinálne striekať všetky podvozkové materiály (vosky, bitumény), tiež materiály proti oštrkovaniu (na báze kaučuku). Vďaka priloženej súprave troch dutinových trysiek s dĺžkou 2m dokážete dokonale aplikovať všetky typy dutinových voskov a olejov DINITROL v kartušovom balení.

Vďaka pretlakovej nádobe môžte túto pištoľ používať aj ako klasickú pištoľ so spodnou nádobkou, t.j. bez použitia 1 lit kartuší. Materiál môžte naliať priamo do spodnej nádobky.

Striekanie podvozku a prahov


V tomto režime regulujete na pištoli vstupný tlak, množstvo materiálu a množstvo vzduchu pre rozprašovanie na výstupnej tryske podobne ako na klasickej striekacej pištoli. Vďaka tomu dokážete prispôsobiť vzhľad  originálnemu nástreku na prahoch, podblatníkoch, či podvozku.

Striekanie dutín


V tomto režime máte na miesto rozprašovacej dýzy nasadenú jednu z predĺžovacích trysiek na dutinové materiály. Regulujete tlak a množstvo materiálu pre dosiahnutie idálneho rozprachu a tvorbu hmloviny v dutine. Vďaka tenkému priemeru hadičky a dĺžke 2m dokážete spoľahlivo ošetriť každú dutinu karosérie a šasi terénnych automobilov. Každá z trysiek má iný tvar a uhol vyžarovania pre lepšie pokytie požiadaviek zložitých tvarov vozidiel.

https://www.youtube.com/watch?v=vX2m7iNVAfQ

Obsah balenia:  • 1 UBS HR pištoľ

  • 1x podvozková tryska

  • 1x dutinová trsyka kužeľová

  • 1x dutinová tryska 360°

  • 1x ručná tryska štrbinová


Použitie:  • všetky materiály v 1lit (kartuš) balení

Dodatočné parametre

Kategória: Aplikačná technika
Hmotnosť: 2.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

UBS Pištoľ
Tip
UBS Pištoľ
Skladom (>5 ks)
17,70 €
17001