DINITROL 482 1 lit

DINITROL 482 je rýchloschnúca podvozková ochrana proti korózii aplikovateľná vo väčšej hrúbke. DINITROL 482 je na báze hybridu (vosku/bitúmenu) a tým poskytuje dlhodobú ochranu proti korózii a oderu. Po zaschnutí vytvára pružný, elastický, voskový film s vysokou odolnosťou proti opotrebeniu a odolnosťou voči posypovej soli.  

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia
Kód: 11015
12 € 10 € bez DPH
DINITROL 482 1 lit

Ochrana podvozku DINITROL 482

je čierny (UBS) prípravok na ochranu spodku automobilu na báze bitúmenu (asfaltov) a vosku. Je obzvlášť vhodný na ošetrenie podvozkov jazdených vozidiel. Materiál nanášajte tzv. diferencovaným striekaním, kedy na nábežné hrany a exponované miesta podvozku naneste výrazne hrubšiu vrstvu, naopak miesta chránené krycími plastami a odtrhové hrany môžu byť ošetrené tenšou vrstvou. Orientačnú spotrebu materiálu v závislosti od typu vozidla nájdete v tabuľke spotreby.

Podvozok nastrekaný s DINITROL 482 Podvozok automobilu s DINITROL 482

Spôsob použitia

DINITROL 482 sa nanáša buď ručnou pištoľou UBS HR, alebo vysokotlakou pumpu 1:26. Pred použitím DINITROL 482 by sa ošetrované povrchy mali dôkladne očistiť, aby sa odstránili nečistoty, olej a staré uvoľnené nátery ktoré sa z podvotku už odlupujú. Štruktúru a hrúbku povrchu je možné ovplyvniť zmenou tlaku vzduchu a vzdialenosti striekania. Pokiaľ je požadovaný hladký povrch, môže byť materiál zriedený nízko aromatickým rozpúšťadlom (technický benzín). Materiál nanášajte tzv. diferencovaným striekaním, kedy na nábežné hrany a exponované miesta podvozku naneste výrazne hrubšiu vrstvu, naopak miesta chránené krycími plastami a odtrhové hrany môžu byť ošetrené tenšou vrstvou. Bezpečnostný list DINITROL 482

Dodatočné parametre

Kategória: Ochrana podvozku
Hmotnosť: 1.255 kg
Farba: Čierna
Objem: 1L
Pri odbere: 1 ks
Určenie: Ochrana podvozku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

DINITROL 482 500ml spray 11033