BRUD - umývacia pasta na ruky 500ml

BRUD je prírodná vysoko účinná umývacia pasta na silne znečistené ruky, vyrobená z orechových škrupín, ktorá dôkladne čistí, hydratuje a dodá vašim rukám hebký pocit.
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia
Kód: 8588007279015
4,70 € 3,92 € bez DPH
BRUD - umývacia pasta na ruky 500ml

Zázrak, ukrytý v orechovej škrupine

Príroda nám zas a znova ukazuje svoju dokonalosť aj v tom najmenšom detaile - v orechovej škrupinke. Práve tento produkt, na prvý dojem možno znejúci zbytočne, dokáže úplné zázraky. Vedeli ste, že unikátne vlastnosti orechových škrupín im umožňujú vyniknúť hneď v niekoľkých oblastiach? Po prvotnom spracovaní škrupiny je možné ich využiť ako tryskací materiál na odstraňovanie starých náterov na zruboch, mostných konštrukciách, čistenie turbín a motorov, čistenie jemných kovov a zliatin alebo aj odstraňovanie grafitov zo stien budov. Spracované škrupiny je ďalej možné použiť ako biologicky rozložiteľnú podstielku pre malé zvieratá, plazy, vtáky, ale taktiež pri výrobe rôznych druhov kozmetiky, či pri výrobe pneumatík. My sme sa rozhodli vyvinúť prírodnú umývaciu pastu na ruky, využiteľnú pre rôzne oblasti priemyslu. Predstavujeme vám unikátny produkt v oblasti starostlivosti o vaše ruky, ktorý myslí nielen na funkčnú stránku, ale túži vás tiež rozmaznávať! Ťažko pracujúce ruky si totiž zaslúžia len to najlepšie!

Vlastnosti

Efektívne čistí
- Dokonalá čistota a šetrná starostlivosť, akú si ruky, zašpinené tvrdou prácou, skutočne
zaslúžia. Nerobte viac kompromisy- vaše ruky teraz môžu byť nielen dokonale čisté, ale tiež jemné, hydratované, svieže a krásne voňavé!

Hebkosť a vôňa
- Ťažko pracujúce ruky si zaslúžia špeciálnu starostlivosť! Dosť bolo produktov, ktoré síce splnia primárny účel, avšak neprinesú žiaden ďalší pôžitok. Predstavujeme vám unikátny produkt, ktorý myslí nielen na funkčnú stránku, ale túži vás tiež rozmaznávať!

Spĺňa najprísnejšie normy
- Prírodná umývacia pasta BRUD spĺňa tie najprísnejšie kritériá kvality podľa slovenských predpisov aj noriem EÚ. Je organického pôvodu a je dermatologicky testovaná.

Je šetrná k prírode
- Stvorená prírodou- šetrná k prírode! Taká je prírodná umývacia pasta BRUD. Dokonalosť prírody, ktorá sa prejavila aj v tom najmenšom detaile - v orechovej škrupine, si zaslúži našu úctu a rešpekt. Kúpou a používaním organických produktov nezaťažujeme životné prostredie a chránime tým našu planétu.

Je šetrná k vašej firme
- na rozdiel od priešočnaných a kremíkových umývacích pást neupcháva odtoky a čističky vo vašom vodnom hospodártsve, pretože škrupinky plávajú na vode a sú koplnetne odnášané z potrubí.

Je to lokálny produkt
Kúpou prírodnej umývacej pasty podporujete lokálneho výrobcu. Máte tak istotu kvality, spoľahlivosti a tiež rýchlej komunikácie i dodania. Na naše výrobky nemusíte čakať týždne...Sú tu pre vás vždy vtedy, keď ich potrebujete.

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: